Grafikus

Kreatív vagy és önálló? Téged keresünk!

Ilyen feladatok várnak rád

01 Közösségi média kreatívok tervezése, illetve napi szintű előállítása adott key visual alapján

02 Online hirdetési kreatívok tervezése

03 Arculattervezés

04 Weboldaltervezés

05 Online dokumentumok szerkesztése, formázása arculati irányelvek alapján

06 Nyomdai anyagok, merchandise termékek tervezése, nyomdai előkészítése

07 Infografikák tervezése

Előnyt jelent

01 Rövid hirdetési animációs tartalmak gyártása

02 Egyszerű, rövid videók vágása, logózása

Csak akkor jelentkezz, ha

01 Van már legalább 2 éves tapasztalatod

02 Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni

03 Precíz vagy és tudsz rendszerben gondolkodni, tervezni

04 Tudsz felelősséget vállalni

05 Hosszabb távra keresel állást

05 Jó társaságban, inspiráló kollégákkal szeretnél együtt dolgozni

05Jól viseled a változást és nem parázol be stresszes helyzetben

05A multitasking munkamód nem okoz gondot

Amit kínálunk

01 Belvárosi, igényes munkakörnyezet

02 Versenyképes bérezés

03 Csapatszellem, kedves, jófej csapat, közösségi programok, háttérbeszélgetések

04 Fiatalos, rugalmas ügynökség

05 Izgalmas projektek, kreatív szabadság

06 Folyamatos szakmai és önismereti képzések

Információk

Munkavégzés helye: Belváros, 5. kerület

Teljes munkaidős állás!

Akár azonnali kezdéssel!