Kommunikációs munkatárs

Érdekel a marketing ügynökségek pezsgő és izgalmas élete?

Ilyen feladatok várnak rád

01 Részt kell venned a kommunikációs stratégiák kialakításában és megvalósításában.

02 Elő kell készítened a marketing anyagokat, tartalmakat (pl. blogbejegyzések, hírlevelek, social media posztok stb.).

03 Együtt kell működnöd a belső csapattal és az ügyfelekkel a kommunikációs projektekben.

04 Új kommunikációs irányok proaktív kidolgozása, javaslatok prezentálása az ügyfelek felé.

05 Követned kell a piaci trendeket és javaslatokat kell tenned a kommunikáció és marketing stratégiák fejlesztésére.

Biztosan nálunk a helyed, ha

01 Kiváló kommunikációs és prezentációs készségekkel rendelkezel, mind szóban, mind írásban.

02 Képes vagy hatékonyan együttműködni az ügyfelekkel és a belső csapattagokkal is.

03 Tapasztalattal rendelkezel az online marketing és kommunikációs eszközök területén (pl. social media, PR, weboldalak, blogok, stb.).

04 Rugalmas és alkalmazkodó személyiségként képes vagy a változó igényekre gyorsan reagálni.

05 Tudatosan kell figyelned a piaci trendekre, és képesnek kell lenned ezeket beépíteni a kommunikációs stratégiákba.

Amit kínálunk

01 Hosszú távú munkalehetőség változatos feladatkörrel

02 Kiemelkedő fejlődési lehetőség

03 Versenyképes fizetés

04 Csapatszellem, kedves csapat, inspiráló légkör, közösségi programok, háttérbeszélgetések

05 Belvárosi, igényes munkakörnyezet

06 Home office lehetőség

Információk

Munkavégzés helye: Belváros, 5. kerület

Teljes munkaidős állás!

Akár azonnali kezdéssel!