Marketing szakmai vezető

Marketing tapasztalattal rendelkezel és vannak vezetői ambícióid? Nálunk a helyed!

Ilyen feladatok várnak rád

01 Marketingstratégia kidolgozása

02 Social media területeken (FB, IG, TikTok)

03 Kampányok megvalósítása

04 A különböző projekteken a célkitűzések megvalósításának ellenőrzése

05 Kapcsolattartás az ügyfelekkel

06 Projektek menedzselése

07 Ügyfelek márkaértékének növelése

08 Marketing költségek megtervezése és kialakítása

09 Arculati elemek fejlesztése

10 Marketing tartalomgyártási feladatok összefogása (csapat és alvállalkozók)

11 Ügyfélelégedettség monitorozásának kialakítása, menedzselése

12 Éves üzleti terv megvalósítását célzó marketingtervek menedzselése

13 Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése

14 PR- és médiamegjelenések menedzselése

15 PPC kampánykezelés

Biztosan nálunk a helyed, ha

01 Van több éves szakmai tapasztalatod, bírod a nyomást, nem pánikolsz be, ha sok a projekt és a feladat vagy szűk a határidő

02 Nyugodt és kiegyensúlyozott vagy, aki ezeket inkább kihívásnak, mint tehernek éli meg

03 Képes vagy vezetőként helytállni, a feladatokon túl valóban törődsz az ügyféllel, és a marketing csapat kollégáival is mentorként, senior szakemberként

04 Hosszabb távú munkát keresel

05 Több évre (legalább 4-5) szeretnél egy jó vezetője lenni a csapatnak, akire emberként és szakemberként is felnézhetnek a kollégák

06 Megfelelő önismerettel és ehhez a munkához megfelelő hozzáállással rendelkezel

07 Vannak alapvető feladatok, amiket ellát az ügynökségünk, ezek minőségi teljesítése elvárás és a leendő vezető felelőssége

08 De különösen örülünk, ha elhivatott és motivált vagy a fejlődésre, építkezésre, és továbbgondolod velünk az ügynökség jövőjét és lehetőségeit is

Amit kínálunk

01 Hosszú távú munkalehetőség változatos feladatkörrel,

02 Kiemelkedő fejlődési lehetőség

03 Csapatszellem, kedves, jófej csapat, közösségi programok, háttérbeszélgetések

04 Belvárosi, igényes munkakörnyezet

05 Home office lehetőség

06 Versenyképes fizetés

Információk

Munkavégzés helye: Belváros, 5. kerület

Teljes munkaidős állás!

Akár azonnali kezdéssel!